Embed

Demi Lovato Mercek Altında !

Ayrılmaz Kankiler

Kim demiş ünlülerin dostlukları yapmacık diye ! Uzun süren rehabilitasyonlar süresince Demi hiç yalnız kalmadı ! Çünkü sıkı dostları onun hep yanında oldu. Kimler mi? 2002 yılında birlikte rol aldıkları "Barney ve Arkadaşları" dizisinden beri ayrılmadığı Selena Gomez, tarz konusunda hep ilham aldığı Miley Cyrus ve 2008 yılında "Camp Rock"dizisinde tanışıp kısa bir süre aşk yaşadıktan sonra ayrıldığı Joe Jonas, onun en yakın arkadaşları !

Rengarenk Saçlar

Bazen çok renkli, bazen bohem bazen de rocker giyinen Demi'nin saçları da tarzı gibi bukalemun misali sürekli değişiyor. Güzel yıldızın saçları, sarı, siyah, kumral, kızıl, karamel derken kuaförlerin boya paletindeki tüm renkleri gördü nerdeyse :) Ama değişmeyen gerçek, hepsinin de ona çok yakışması :)

Ona Kırmızı Çok Yakışıyor

Demi'nin favori rengi, kan kırmızısı.... Kırmızı ruju, tişörtleri, elbiseleri, saçlarıyla güzel yıldız sizcede çok tatlı görünmüyor mu? :)

Sahnede Bambaşka !

Demi'nin kendisine de, sesine de bayılıyoruz, hele o sahne performansları yok mu! Sesiyle büyüleyen ve top listelerinin ilk sıralarını kimselere bırakmayan yetenekli şarkıcı, sahneye adımını attığı andan itibaren nefes kesiyor adeta!

Şapkasız Çıkmaz

Stiliyle farkını ortaya koyan güzel şarkıcının şapka koleksiyonu var ! Demi, günlük hayatında kombinlerini bir şapkayla tamamlamadan sokağa çıkmıyor !

Eli Belinde, Özgüveni Yerinde !

Demi, fotoğraf makinesini görür görmez hemen elini beline koyup pozunu veriyor ! Elbiselerini seçmekte zorlansa da nerede olursa olsun duruşu hep aynı. Özgüveni ise tam yerinde !

 

Takı'ntıları :)

Renkli, büyük küpeler, uzun demir kolyeler, neon gözlükler tam da Demi'nin tarzı ! Güzel yıldız kombinini tamamlarken aksesuarı hiç atlamıyor !

Demi'n Ve Şimdi !

2008

Demi, ilk kez 2002 yılında "Barney Ve Arkadaşları" dizisiyle kamera karşısına geçse de asıl çıkışını 2008 yılında "Camp Rock" dizisiyle yaptı. Üstelik aynı yıl hızını alamayarak bir de "Don't Forget" isimli albüm çıkardı !

2009

2009 yılında güzel yıldız yine hız kesmedi ! Jonas Brothers'ın, 3D konser filminde rol almanın yanı sıra "Here We Go Again" isimli ikinci stüdyo albümüylede büyük beğeni topladı, hayranlarını çoğalttı :)

2010

2010 yılı Demi için "Grey's Anatomy" dizisinin ve "Camp Rock 2" filminin çekimleriyle geçti. Joe Jonas'tan ayrıldıktan sonra 1 Kasım 2010 tarihinde beslenme problemleri ve bazı psikolojik sorunlardan dolayı rehabilitasyona alındı...

2011

Demi, 2011 yılında "Sonny'nin Yıldızı" serisine devam ederken hayranlarını daha fazla kırmayıp "Unbroken" albümünü çıkardı. Pek çok davette de boy gösteren sanatçı, son albümüyle büyük beğeni topladı.

2012

"Unbroken"ı seslendirmek için dünya turnesine çıkan şarkıcı, ülke ülke gezerek bir yandan da tatil yaptı :) Üstelik geçtiğimiz günlerde çok izlenen müzik yarışması X Factor'e de jüri üyesi seçildi ! Keyfine diyecek yok :)

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !